İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Pubg Mobile Son Görülme Kapatma
Trendlerdeki Yazı

Pubg Mobile Son Görülme Kapatma

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/pubg.jpeg

Son zamanların popüler oyunlarından PUBG Mobile, herkesin severek oynadığı oyunlardan bir tanesidir. Oyuncular oyunda çok zaman geçirdikleri için çevresi ve arkadaşları tarafından bunun bilinmesinden bazen rahatsız olabiliyorlar. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile son görülme kapatma, nedir bundan bahsedeceğiz. Okumaya başlayalım ve öğrenelim.

PUBG Nedir? sorunun cevabını merak ediyorsanız, yaklaşık 5 yıl önce piyasaya çıkmış çevrimiçi oynana bilen bir battle royale tarzında bir oyundur. Konusu ise 4 kişilik bir takım ile haritadaki istediğiniz bölgeye iniş yaparak rakiplerinizi yok etmek. İndiğiniz yerdeki evlerden silah ve çeşitli kıyafet ve araçlar almanız mümkün. PUBG, her kesimden kişiye ve teknolojik cihaz özelliklerine dikkat ederek oyunu sürekli geliştirdi ve PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite oyuncuların hizmetine sundu.

PUBG Mobile son görülme nedir? oyuncuların oyunda kalma ve çıkma sürelerini arkadaş listenizdeki oyunculara bilgi amaçlı gösteren bir sistemdir. Her çevrimiçi uygulamada olan bu özellik mesajlaşma ve çevrimiçi oyun içinde kullanılıyor. PUBG Mobile son görülme özelliğinden rahatsız olacak oyuncular olabiliyor. Oyuncuların oyunda kalma süreleri, giriş saati ve tarihini gizlemek istemeleri oldukça normal bir durumdur. PUBG Mobile son görülme nasıl kapatılır? sorunun cevabını merak eden kullanıcılar için kötü bir haberimiz var sistem buna henüz izin vermiyor. Ancak oyuncular isterlerse çevrimiçi durumunu gizlemek istediği arkadaşlarını listelerinden çıkarabilirler.

Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile son görülme kapatma, yapmak için bazı ikinci programlar kullanılıyor ancak bu tür programlar sistem tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için oyun sırasında ban yemenize neden olacağı için kesinlikle önermiyoruz. Ban yemeniz oyunda ilerlemeniz ve oyun içindeki bütün varlıklarınızın silinmesi demektir. Bu tür ikinci programları kullanırken iyi düşünün.

.

Yorum Yap

Yorum Yap