İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Oda Kartı Nasıl Alınır
Trendlerdeki Yazı

PUBG Oda Kartı Nasıl Alınır

pubg

PUBG, çıktığı ilk günden beri dünyada bir numaralı battle royale oyunu olarak yerini korumaya devam ediyor. Geliştiricilerin düzenli olarak yaptığı güncellemeler ve yenilikler sayesinde oyun hep canlılığını koruyor. Bu da kullanıcıların hoşuna gitmişe benziyor. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan oyunda kullanıcıların merak ettiği bir sorunun cevabı bu yazımızda.

PUBG, yeni bir özellik daha getirdi. Bildiğiniz gibi oyunda dört kişilik bir ekip kurabiliyordunuz. Geliştiriciler yeni bir oda kartı eklediler. Bu yazımızda PUBG oda kartı nasıl alınır ve bu kart ile neler yapılabilir bunlardan bahsedeceğiz.

PUBG Oda Kartı Alma

Oda kartı sayesinde 100 oyunculu bir oda kurabilirsiniz. Odayı şifreli yada şifresiz şekilde kurmanız mümkün. Bu kart sayesinde özel bir turnuva düzenleyebilirsiniz. Kartı kullanmak için lobiye giriş yaptığınızda sağ tarafta bulunan mod sekmesine tıklayınız ve ekranın sol tarafında oda butonuna tıklayın. Açılan ekranda bir odaya katılabilir yada kendi odanızı kurabilirsiniz. Oda kurmak için bir oda kartına sahip olmanız gereklidir. PUBG oda kartı alma işlemleri için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.

Bu kartı alabilmek için hesabınızda UC olması gereklidir. 100 UC ile 1 hak, 500 UC karşılığında 7 hakkı mağazalardan alabilirsiniz. Bu oda kartını klan puanınız ile alabilirsiniz. Öncelikle lobinin sol tarafında bulunan klan butonuna tıklayın. Ardından ekranın sağ tarafında bulunan mağaza bölümüne tıklayın. 300 klan puanı ile oda kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca oyundaki etkinlikler ile de bu karta sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap