İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Sahibinden Yükleme Hatası
Trendlerdeki Yazı

Sahibinden Yükleme Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/04/Sahibinden-Yukleme-Hatasi.png

Sahibinden.com sitesi alanında oldukça başarı sağlamış emlak ve araç satış platformudur. Birçok kullanıcı site aracılığı ile alım satım işlerini yürütmektedir. Ancak bazen sitede oluşan sorunlar kullanıcıları rahatsız etmektedir. Sahibinden yükleme hatası kullanıcıların oldukça sık karşılaştığı hatalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hatanın uzun süre devam etmesi fırsatlarında anlık olarak kaçırılabileceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden sahibinden yükleme hatasının bir an önce çözümlenmesi gerekir. Sahibinden sitesinde oluşan yükleme hatası Error 1000 kodu ile geçmektedir. Bu hata ile karşılaşan kullanıcıların ekranında herhangi bir ilan düşmez. Ekran tamamen beyaz olarak kalmaktadır. Bu sebeple birçok kullanıcı şikâyet oluşturmaktadır. Ancak şikâyetler sorunun düzelmesinde fayda sağlamamaktadır.

Sahibinden İlan Sayfası Yüklenmiyorsa

Sahibinden yükleme hatası kullanıcıları zor durumda bırakmaktadır.  Çok nadir olarak site bakımında bu tip sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Site bakımı ile ilgili sorunlarda sahibinden sitesi mutlaka kullanıcılarını bilgilendirir. Bu sebeple kullanıcıdan kaynaklı problemler dikkat çekmektedir. Sayfanın yükleme yapmaması çoğu zaman kullanıcının internet bağlantısı ile ilgili olabilmektedir. Bununla birlikte kullanılan tarayıcı özellikleri de yükleme hatasına sebebiyet vermektedir. Hatanın çözümlenmesi adına birkaç tavsiye verelim.

  • Eğer sahibinden yükleme hatası alıyorsanız mutlaka internet ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. Düşük çekim gücü sayfanın yüklenmesine engel olabilmektedir. İnternet alıcısını resetleyip yeniden başlatmak çözüm yolu olabilmektedir.
  • İlanları görememenize sebep olan yükleme sorunu bazen tarayıcılarla yakından alakalıdır. Bu yüzden çeşitli tarayıcılarla sayfayı açmak oldukça akıllıca olacaktır.
  • Sahibinden.com uygulamasının ön belleğinin silinmesi veya tekrar yüklenmesi oldukça pratik bir çözüm yolu olabilmektedir.

Sahibinden yükleme hatası çözümü kullanıcı tarafından sağlanmalıdır. Teknik bir hata olmadığından deneme yanılma yöntemi ile çözüm yolları aranmalıdır. Bununla birlikte sahibinden.com mobil cihazlarda kullanım sağlanıyorsa mutlaka güncellemeleri dikkate almak gerekir. Elbette ki bazı durumlarda sitenin de kısıtlaması mevcut olabilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek akıllıca olacaktır. Sahibinden ilanlarının takibini sağlamak için öncelikle yükleme hatasının sebebini belirlemek çok önemlidir.  Hataların çözümü için aceleci davranmadan deneyerek çözüm üretmek oldukça mantıklıdır.  Hatanın sonlanması ile alım satım işlerine tekrardan odaklanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.