İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2023/02/Vakum-bombasi.jpg
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. TikTok’a bir rakip de Reddit’ten geliyor?
Trendlerdeki Yazı

TikTok’a bir rakip de Reddit’ten geliyor?

2730370_810x458

TikTok’un her yıl artan popülaritesine ek olarak, platformun kısa videolar yakalama ve paylaşma yeteneği diğer uygulamalara da uzanıyor. Uygulamalarına bu özelliği eklemeyi tercih etmeyen Facebook gibi firmalar kendi uygulamalarını geliştiriyorlar. Reddit bir zamanlar TikTok kadar popüler olan Dubsmash uygulamasını edindiğini duyurmuştu. Reddit, Dubsmash ile TikTok ile rekabet etmeye hazırlanıyor.

TikTok rakibi yeni bir uygulama: Facebook Collab! Facebook, ColTab ve TikTok ile rekabet etmek istiyor. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu uygulama dikkat çekicidir.

Reddit, Dubsmash’in ana rakibi olmak istiyor! Yeni Facebook ortaklığı iOS kullanıcılarına sunuldu. Facebook Collab, platform kullanıcılarının birbirleriyle paylaştıkları videolar aracılığıyla toplu olarak müzik oluşturmalarına olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. Temel olarak kısa videoları birleştirmenize ve videolarınızı diğer insanların videolarıyla kolayca birleştirmenize olanak tanır.

Reddit Dubsmash Şimdi Reddit, kullanıcıların videolarını kısa video kayıt araçları kullanarak düzenlemelerine olanak tanıyan Dubsmash uygulamasını satın aldığını duyurdu. Reddit, satın alma işlemini duyurarak TikTok’un başlattığı alanda söz sahibi olmak istiyor. Reddit’teki bir blog yazısında, satın alma işleminin Dubsmash‘e erişimi olan ve video paylaşanlar göre yararlı olacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap