İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?
Trendlerdeki Yazı

Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?

geeks-58-696x348

Geforce Now, Türkiye serüvenini duyurduktan sonra bu deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar nasıl kayıt olunur sorusunun cevabını araştırmaya başladılar. Kayıt işlemi basit olsa da bazı kullanıcılar nasıl kayıt olunacağı hakkında bilgi sahibi değil. Geforce Now üye olan kullanıcılar şuanda beta sürümünü kullanabiliyorlar. 15 Mart tarihi itibariyle kayıt olan kullanıcılar bu platformun hizmetlerinden yararlanabilecek.

GeForce Now 2015 yılında çeşitli ülkelerde hizmet vermeye başlamış bir platform. Türkiye’ye yeni gelmiş bir platform ve şuanda beta olarak 3 sunucu ile hizmet verecek. Yeni bir platform olmasına karşı Türkiye’de bir çok oyuncu üye olmak istiyor. GeForce Now nasıl kayıt olunur, neler gerekli hepsi bu yazımızda.

GeForce Now Kayıt Nasıl Yapılır?

GeForce Now, platformunu kullanmak için öncelikle resmi sitesine giderek kayıt olmanız gereklidir. Kayıt işlemlerini hallettikten sonra oyun hesabınızla GeForce Now platformunu eşleştirerek almış olduğunuz paketi kullanabilirsiniz. GeForce Now kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • Kayıt işlemlerine başlamak için Linke tıklayarak resmi siteye gidin.
  • Üst tarafta bulunan Kaydol – Giriş Yap butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada Hızlı Giriş ile kaydol butonuna tıklayın.
  • Daha sonra açılan sayfadan Üye değilsen kayıt ol butonuna tıklayın.
  • Açılan yeni pencerede katılım koşullarının yanına tik koyarak devam butonuna tıklayın.
  • E-posta ve şifre bilgilerinizi girerek kayıt ol butonuna tıklayın.
  • Daha sonra e-postanıza gelen hesap doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı doğrulayın.

GeForce Now kayıt işlemlerinin ücretli olup olmadığını merak eden kullanıcılarımız için uygulamaya üye olmak ücretsizdir. GeForce Now ücretli paketi oldukça dolu bir paket ve oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Henüz Premium abonelik ücreti henüz belli olmasa da tahmini fiyatın 50 tl olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap