İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Unable To İnitialize Steam API Hatası
Trendlerdeki Yazı

Unable To İnitialize Steam API Hatası

Steam-Baglanti-Hatasi-Cozumu

Oyun, gündelik hayatta her kişinin telefonunda ya da bilgisayarında mutlaka bulunan bir eğlence ya da zaman keyifli zaman geçirme hobisidir. Ücretsiz bir çok oyun olmasına rağmen ücretli olan oyunlarda kullanıcılar tarafından tercih edilmekte bedeli ne olursa olsun ödenerek oynanmaktadır. Şimdilerde her ne kadar ücretsiz oyun indirip oynanmaya çalışılsa da bu oyunlar oynanırken içerikte ücretli kilitli leveller bulunmaktadır. Bu makalemizde Unable To İnitialize hatası ile karşılaşan kullanıcılarımız için yardımcı olmaya çalışacağız.

Unable To İnitialize Steam Apı Hatası Nedir?

Bir oyun içerisinde pro sürümü almak oyunu reklamsız oynamak adına birçok ücretli içerik yerleştirilmesi olmaktadır. Bazı kişiler, bir oyunu gerçek orijinal sürümü ile indirmemiş olabilir. Bu durumda kişi oyunu farklı bir adresten vpn üzerinden indirmiş  oynuyor olabilmektedir. Her oyunun orijinal sürümü olduğu gibi sahte sürümü de mevcuttur. Kullanıcı bir oyunu oynarken unable to initialize steam api hatası alıyorsa bu oyuna crack işlemi atılması gerektiğini göstermektedir.

Oyunlar farklı linklerden oynanabilir, ancak herhangi bir zaman diliminde bu hatayı almak mümkündür. Bu hata oyunun orijinal sürümünün kullanılmadığının göstergesidir. Crack durumu, oyuncuların oyununu tam sürüm haline getirebilen bir uygulamadır. Crack program ve oyun dosyalarını değiştirir. Her bilgisayar kullanıcısı kişi, orijinal olmayan sürümünü kullandıkları oyunda sorun yaşamamak için crack uygulamasını indirmektedir. Bazı ücretli oyun, deneme oyunlar, demo oyunlar kısıtlı bir süre ücretsiz kullanıma izin verdikten sonra bu hakki durdurur ve oyunun oynanmasını engeller. Crack uygulaması tüm deneme, ücretsiz ya da demo sürümü olan oyunları sorunsuz hale getirir ve orijinalmiş gibi kullanıma devam ettirir. Crack sayesinde programlar oyunlar sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Crack oyun dosyaları içinde orijinal olmayan uzantı, kod ve bağlantıları orijinallerini bularak değiştirir ve orijinalmiş gibi bir hale getirir. Crack kişiler tarafından yapılabilen bir dosyadır. Hazır olarak indirilemez. Bilgisayar, kod gibi işlemlerden anlayan kişiler crack kurabilir. Tekrar söylemek gerekirse Unable to initialize steam api hatası orijinal olmayan oyunlarda uygulamalarda kişilerin karşısına çıkan bir hata durumudur. 

Bu uyarı ücretsiz olan deneme süresinin aşıldığını devam edilemeyeceğini bildirir. Bazen de orijinali varken sahtesi denemesi indirilen  oyunlarda sistem belirli bir raddede oyunun kodları sürümlerinin orijinal olanla uyuşmadığını tespit ederek hata verir ve kullanıcıların giriş yapmasını engeller.

Yorum Yap

Yorum Yap