1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. VALORANT İade Nasıl Yapılır – 2021
Trendlerdeki Yazı

VALORANT İade Nasıl Yapılır – 2021

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/valorant-omen-karakterinin-ozellikleri-espor-rehberi-wwZrn7c3.jpg

Popüler oyunlardan bir tanesi olan VALORANT iade nasıl yapılır, merak ediyorsanız doğru adrestesin. Oyuncular oyun içi mağaza dan yaptıkları satın almalarda bazen yanlışlık yapabiliyor ve iade işlemi başlatmak istiyorlar. Bunun nasıl yapılacağını bu yazımızda anlatıyoruz.

VALORANT Nedir?

Riot Games tarafından geliştirilmiş ücretsiz çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş ve çok fazla beğenilmiştir. VALORANT kullanıcılarına oldukça geniş bir oyuncu mağazası sunuyor. Bu mağazada herkesin zevkine göre koleksiyonlar, silah görünümleri, kostümler ve daha fazlası bulunuyor. VALORANT oyuncularına satın aldıkları ürünleri geri iade etme imkanı sunuyor. Bu özellik birçok oyunda mevcut değildir. Ancak iade edeceğiniz ve edemeyeceğiniz satın almalar mevcuttur. Nakit VP iadeleri için harcanmamış olması ve alışverişin yapıldığı gün dahil 90 gün içinde başvurulabilir. Silah kaplamalarının iadesi için kullanılmamış ve geliştirilmemiş olması şartı vardır. Diğer alımlar hakkında aşağıdaki şartlara bakabilirsiniz.

VALORANT iade edilebilen satın alımlar nelerdir?

  • VP
  • Silah Kaplamaları

VALORANT iade edilemeyen satın alımlar nelerdir?

  • Seçkin Savaş Bileti
  • Savaş Bileti Seviyeleri
  • Koleksiyonlar
  • Radyanit Puanları
  • Silah Kaplaması Seviyeleri

VALORANT İade Nasıl Yapılır?

Oyun içi alışverişlerde yapılan yanlış bir işlem için VALORANT iade işlemi yapmaktadır. Yukarıda okuduğunuz gibi her işlem için iade işlemi yapılamıyor. Valorant iade işlemi oldukça basittir. Sizlere vereceğimiz adrese giderek gerekli formu doldurarak iade işlemlerine başlayabilirsiniz. Adrese gitmek için Tıklayın.

VALORANT İade Nasıl Yapılır?

İşleme başlamak için hesabınıza giriş yapınız ve satın aldığınız içeriklere göz atın, ardından iade formunu doldurarak gönderin. İade işlemi gerçekleşmiyor ise yukarıdaki şartları taşımıyorsunuz yada iade için belirlenen süre aşılmış demektir. Yardım almak için bizlere yorum kısmından yazarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap