İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. WhatsApp’ta bir dönem daha sona erdi! 1 Ocak’tan itibaren…
Trendlerdeki Yazı

WhatsApp’ta bir dönem daha sona erdi! 1 Ocak’tan itibaren…

images-2

Dünyanın birinci sırasında yer alan sosyal mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp kritik bir karar daha aldi.Bakin bakalım yeni yılda artık ne olmayacak?

WhatsApp

WhatsApp yaptığı yeni güncellemelerle kullanıcılarına bir çok özelliği bir arada sunmaya devam ediyor.Kendi alanında güçlü bir rakibide bulunmuyor.Rus telegram uygulamasi takibini sürdürmeye devam etse de WhatsApp yakalaması çok zor görünüyor.

WhatsApp

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp yeni yılla birlikte önemli bir karar aldı ve uygulamanın bazı telefonlarda çalışmasını istemiyor!
Daily mail’de yer alan habere göre, popüler uygulama WhatsApp,1 Ocak 2020 itibariyle destek vermeyi keseceği telefonları açıkladı…
Bakalım listede hangi telefonlar var?
WhatsApp, iOS 7 ve Windows Mobile işletim sistemi ve alt işletim sistemi kullanan cihazlarda, iPhone 3G ve iPhone 3G S model cihazlarda popüler uygulama kullanılamayacak.

Diğer yandan kullanıcıların en çok kullandığı bir özellik, yeni güncelleme ile tarih oluyor.Kullanicilarin en çok kullandığı toplu mesaj atma özelliği 1 Ocak 2020 tarihinden sonra uygulamadan kaldirilmis durumda.Kaldirilmanin sebebi ise çok sayıda gelen şikayetler.

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp,reklam şirketleri ve firmalarin toplu mesajlarla kullanıcıları rahatsız etmesine engel olmak için bu özelliği tamamen yasaklamaya karar verdi.

Bakalım ilerleyen zamanlarda WhatsApp kullanıcılarını hangi yeni özellikler bekliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Paylaşım için çok teşekkür ederim.

  2. Cuma mesajı atamayacak mıyız artık:(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.