İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Wild Rift doğrulama hatası
Trendlerdeki Yazı

Wild Rift doğrulama hatası

WR_meta_homepage

Oyun severler çok uzun zamandır League of Legends Wild Rift oyununun çıkmasını bekliyordu. Oyun uzun bekleyişin ardından nihayet çıktı ve birkaç gün içerisinde milyonlarca kişi oyunu indirip oynamaya başladı. Ancak kullanıcılar geçtiğimiz günlerde bir doğrulma hatası aldılar ve bunun çözümü için araştırma yapmaya başladılar. Bizde size bu yazımızda Wild Rift doğrulama hatası nasıl çözülür bahsedeceğiz.

Wild Rift doğrulama hatası nedir?

Çözümüne geçmeden önce bu hatanın neyden kaynaklandığını açıklamakta fayda var. Bu oyunu oynamak için yaşınızın 13 ve üstünde olması gerekiyor. Eğer yaşınız 13-16 aralığında ise oyunu ebeveyn kontrolünde oynayabiliyorsunuz. Oyuna girerken yaşınızı 13-16 aralığında girdiyseniz muhtemelen bu yüzden doğrulama hatası almışsınızdır.

Peki bu hatadan kurtulmanın hesabı kurtarmanın bir yolu yok mu? Elbette var. Birazdan size vereceğimiz bir yöntemle bu hatadan tamamen kurtulacaksınız. İsterseniz başlayalım.

Wild Rift doğrulama hatası çözümü

Wild Rift doğrulama hatası çözümü için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Yöntem 1

Bu hatadan kurtulmak için yapmanız gereken ilk şey destek ekibine bir mesaj göndermektir. Bu mesajı göndermek için aşağıdaki adımları uygulayın.

Adım 1

İlk önce gmail hesabına giriş yapın. Eğer gmail hesabınız yoksa internete gmail kaydol yazarak çabucak bir hesap oluşturabilişiniz.

Adım 2

Daha sonra gmail de e posta yaz bölümüne gelin ve “kime” yazısının üstüne [email protected] yazın.

Adım 3

Daha sonra konu bölümüne doğrulama hatası yazın ve en alttaki kutucuğa geçin.

Adım 4

Bu kutunun içine doğum tarihinizi, hesabı oluşturduğunuz tarihi, hesabın oluşturulduğu ülkeyi ve şehri ve giriş yapmak için kullandığınız kullanıcı adınızı yazıyorsunuz.

Adım 5

Bu yazıların altına da hesabınızın askıya alındığını ve düzelmesini istediğinizi yazıp gönder butonuna basıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Onlar hatayı düzeltip hesabınızı tekrar aktif edeceklerdir.

Biz sizlere adım adım anlattık ama bunlardan anlamayanlar için aşağıya nasıl yapılacağına dair birde fotoğraf koyacağız. İşlemleri oradan da yapabilirsiniz.

Yöntem 2

Eğer yukarıda yaptığınız yöntem işe yaramazsa yapabileceğiniz bir şey daha var. O da şu. Yeni bir gmail ile tekrar hesap açmak. Eğer başka bir gmail hesabınız var ise farklı bilgisayardan kendinize tekrar hesap açabilirsiniz. 

Yorum Yap

Yorum Yap