İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Android için en iyi 5 kilit ve gizlilik kilidi uygulaması 2020
Trendlerdeki Yazı

Android için en iyi 5 kilit ve gizlilik kilidi uygulaması 2020

Ekran-Kilidini-Kir

Applock güvenlik uygulamalarının en başında gelir. Çalışma yöntemi, uygulamalarınızı istemediğiniz kişilerin ve meraklı gözlere karşı kitleyerek korumasıdır. Bu şekilde Facebook, Instagram, WhatSapp ve galerinize bankacılık uygulamalarınıza erişmeye çalışan biri için endişe duymaya gerek kalmaz. Size çift kat güvenlik sağlamak için ekran kilidiyle eşleştirme yapıldığında çok güvenli çalışırlar. Peki hangilerini indirmeye değer ? Android için en iyi Applocks ve gizlilik kilidi uygulamaları için 5 süper uygulama önereceğiz!

1. Apex Launcher

Apex Launcher mükemmel bir applock işlevine sahiptir. Özellikleri oldukça iyidir ve çeşitli özelleştirmeler, çeşitli efektler içeriyor. Ayrıca, uygulamaları uygulama çekmecesinden gizleme ve ekstra güvenlik için şifre koruma katmanı içeren bir uygulama kilidi işlevi de dahil olmak üzere bazı uygulama güvenliği özellikleri de vardır.

2. AppMobile DoMobile Lab

Dolock tarafından geliştirilmiş en iyi applocks uygulamalarından biridir. Uygulama belirli uygulamaları kilitleme gibi temel işlemleri yapabilir. Ayrıca belirli görüntüleri ve videoları da kilitleyebilir. Ayrıca kaldırma koruması, parmak izi desteği içerir ve hatta gelen aramalar, uygulamaları kaldırma ve Bluetooth gibi çeşitli sistem işlevlerinizi kilitleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

3. IvyLo AppLock

AppLock, Android’deki kullanışlı ve güzel uygulamalardan biridir. Telefonunuzdaki bütün uygulamaları kilitleyebilir. Fotoğrafları ve videolarınızı da bu uygulama sayesinde kilitleyebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir.

4. BGLmobi AppLocker

BGNmobi tarafından AppLocker iyi bir kilit uygulamasıdır. Diğer uygulama kilidi uygulamalarıyla aynı şeylerin çoğunu yapar. Bu, uygulamaları kilitlemeyi ve bunlara erişmeniz için size çeşitli yollar sunmayı içerir. Parmak izi desteğinin yanı sıra desen kilidini ve şifre kilidini alırsınız. Google Play Pass’a da abone olursanız bunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

5. KewlApps AppLock

KewlApps tarafından geliştirilmiş AppLock basit ve temiz görünümlü bir applock uygulamasıdır. Neredeyse tüm uygulamaları kilitleyebilir ve kilidini açmak için bir PIN, desen veya parmak izi kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca ondan fazla dili destekler, çeşitli ayarlara sahiptir ve indirdiğiniz yeni uygulamaları proaktif olarak korumak için bile ayarlanabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap