İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Türk Telekom İnternet Kullanılamıyor Hatası Çözümü
Trendlerdeki Yazı

Türk Telekom İnternet Kullanılamıyor Hatası Çözümü

images (2)

Bugün en çok araştırılan konularından biride internete erişim problemi oldu.Birçok internet abonesi“Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek?” sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.Kullanıcılar sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlardan sorunun cevabını bulmaya çalışıyor.

İnternet Kullanılamıyor Hatası

Çözüm, ADSL müşterilerinin ADSL bağlantılarıyla ilgili problemlerini kendi kendilerine çözebilecekleri, yaşadıkları sorunla ilgili destek yardımıyla problem kaynağını tespit edebilecekleri ücretsiz bir uygulama sunuyor. Müşterinin bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili sorunlarını otomatik olarak tespit eder ve kolayca uygulanabilecek adımlarla bağlantı sorunu için etkin ve kolay destek sunar.

SORUN TÜRK TELEKOM’DA

Birçok internet kullanıcısı Google servislerinin çöktüğünü zannediyor. Fakat sorun Türk Telekom’dan kaynaklı olduğu belirtiliyor. Başka servisleri kullanan İnternet kullanıcıları sorun Türk Telekom müşterileri hem mobil hemde sabit hatlarda İnternet erişimi gerçekleştirmektir.Türk Telekom yaptığı açıklamada internet DNS lerinin yoğun şekilde saldırıya uğradığını ve konuyla ilgili yoğun bir şekilde çalıştıklarını açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bu güzel bilgi için, Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.