İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/02/Adsiz.png
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Anında Kredi Veren Bankalar 2020
Trendlerdeki Yazı

Anında Kredi Veren Bankalar 2020

Hızlı-Kredi-Başvurusu-nasıl-yapılır

Bankaların kredi faiz oranlarını günden güne güncellemesi, insan ihtiyaçlarının artış göstermesiyle kredi ürünlerini bir hayli cazip kılıyor. Kredi ürünlerini sunan bankalar, müşteri kitlelerini genişletmek adına düzenli olarak kredi kampanyaları düzenliyor ve ihtiyacı olanlara finansman desteği sunuyor. 2020 yılının ortalarında olduğumuz şu dönemler içerisinde her ne kadar pandemi süreci yaşamış olsa da, ilerleyen günlerde piyasalardaki hareketlilik devam edecek ve ev, araba, arsa gibi gayrimenkul işlemleri, eski hareketliliğini yaşayacaktır. Yazımızın detaylarında bankaya gitmeden anında online olarak kredi veren bankaları ve bu bankaların kredi başvuru kanallarını inceleyeceğiz. Anında kredi veren bankalar 2020 ile sizler de hızlı bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Anında Kredi

Akbank teknolojik yönden alt yapısını bir hayli genişletmiş ve online krediler konusunda lider konumda bir bankadır. Bankanın mobil ,internet bankacılığı gibi yöntemler üzerinde yapılan başvuruların sonuçları sistem tarafından otomatik şekilde verilmektedir. Kredi notunuz iyi seviyelerde ve aktif olarak borcunuz yoksa, Akbank anında kredi ile ihtiyaç duyduğunuz paraya sahip olabileceksiniz. Fakat ufak bir hatırlatma yapmak isteriz ki, Akbank anında kredinin üst limiti 40.000 TL olarak belirlenmiştir. Şubeye gitmeden anında alabileceğiniz kredinin geri ödeme vadesi ise 60 aya kadar uzayabilmektedir. Faiz oranları her geçen gün güncellense de bankanın uyguladığı faiz oranı %1.17 olarak belirlenmiştir. Krediye başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Anında kredi veren bankalar 2020 araştırmasında ikinci sırada karşımıza İş Bankası çıkıyor. Yaptığı kampanyalar ve avantajlı tüketici kredileri ile karşımıza çıkan İş Bankası, bankaya gelmeden anında sizlere kredi imkanı sağlıyor. Öyle ki krediniz onaylanırsa anında hesabınıza geçiyor ve hiçbir şekilde bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Bankanın aktif olarak müşterilerine sunmuş olduğu faiz oranı ise %0.96 olarak belirlenmiştir. 20.000 TL tutarında bir kredi çekerseniz, geri ödemesi 23.106 TL olarak gerçekleşecektir. Ayrıca sunulan üst limit ise 35 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kredi notunuz iyi ise daha yüksek de alabilirsiniz. Krediye başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi

Garanti Bankası özellikle BBVA adını almasıyla beraber şirkette köklü değişikliklere gitmiş ve teknolojik altyapısını bir hayli geliştirmiştir. Şubeye gitmeden anında kredi kavramını ilk olarak hayatımıza sokan Garanti Bankası, bu konuda lider konumda yer alıyor diyebiliriz. Bankaya gitmeden anında 30 bin TL tutarına kadar krediniz Garanti Bankası tarafından hazır olarak sizleri bekliyor. %0.99 hoş geldin faizini uygulayan banka, sizlere anında ihtiyaç duyduğunuz kredi ürünlerini sunuyor. 48 aya kadar vade imkanı verilmesi de bu bankayı özel kılıyor diyebiliriz. Sizlerde Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu kredi ürünlerini ve kampanyalarını görmek, kredi ürünlerine başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Pandemi sürecince bankalara çok gitmek istemiyor ve krediyi evinizden anında almak istiyorsanız, anında kredi veren bankalar 2020 araştırmasında, avantajlı bir banka olan Yapı Kredi Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu faiz oranına bakacak olursak, karşımıza 1.01 gibi düşük bir oran çıkıyor. Ayrıca banka işletme hesabı bulunan esnafların da yanında. Kobi kredisi adı altında sunmuş olduğu kredilere de, işletmeniz için başvuru yapabilirsiniz. Özellikle ekonomiyi geliştirmek adına bu tür krediler daha fazla ön plana da çıkabiliyor. Bankanın sunmuş olduğu krediye başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası çeşitli aralıklar ile kredi kampanyaları sunuyor. Bunları da mutlaka takip etmenizi öneriyoruz. Bu kampanyalar sayesinde oldukça avantaj elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap