İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. CS 1.6 Crosshair Sabitleme Kodu
Trendlerdeki Yazı

CS 1.6 Crosshair Sabitleme Kodu

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/CS-1.6-Crosshair-Sabitleme-Kodu.jpg

Oyunun daha verimli oynayabilmeniz açısından CS 1.6 Crosshair sabitleme kodu oldukça önemlidir.  Doğru nişan alabilmek adına Crosshair sabitleme kodu kullanmanız oldukça avantajlı olacaktır. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun açık konumdayken klavyede bulunan {é} tuşuna basarak kod alanını açın. Örneğin nişan alanını daraltmak istiyoruz. Küçültme kodu ile bu işlemi sağlayabiliriz. Küçültmen için “cl_crosshair_size small” kodunu alana girmemiş gerekir. Bu kodu kalıcı olarak oyunda sabitlemek için ayrı bir kod kullanmamız şarttır. Sabitleme kodu cl_dynamiccrosshair 0 şeklinde komut verilerek enter tuşuna basılmalıdır. Son olarak cl_observvercrosshair 0 komutu ile kilitleme yaparak paneli kapatabilirsiniz.

CS 1.6 Crosshair Sabitleme Kodu 2022

Counter-Strike oyununda nişan aldığınız artı işaretini kendi zevkinize göre ayarlayıp sabitleyebilirsiniz. CS 1.6 Crosshair Sabitleme Kodu 2022 yılında oldukça merak edilmektedir. Çünkü bu kod sayesinde oyun çok daha kaliteli bir hale gelebilmektedir. Oyuncunun görüş alanı nişan alabilmesi adına çok önemlidir. 2022 yılında sabitlemek için cl_observvercrosshair 0 kodunu kullanabilirsiniz.

CS 1.6 Crosshair Boyut Ayarlamaları

Oyunun nişan ayarlarının yapılabilmesi için boyut ayarlaması komutlarından yararlanılmaktadır. CS 1.6 Crosshair Boyut Ayarlamaları oldukça basittir. Oyun modundayken komut paneline giriş yapmak gerekir. Bunun için klavye üzerinde {é} tuşuna basılır.  Aim yani nişan boyutu belirli kodlarla ayarlanabilmektedir. Küçük boyut için cl_crosshair_size “small” kodu kullanmanız gerekir. Orta boy için cl_crosshair_size “medium” kodunu girmeniz gerekir. Nişan Aim boyutunuz büyük olsun istiyorsanız o zaman cl_crosshair_size “large” kodunu kullanmanız gerekir. Bu komutların herhangi birini girdikten sonra mutlaka sabitleme kodu ile ayarları kilitlemeniz gerekir. Sabitleme kodu cl_dynamiccrosshair 0 girildiği takdirde artık oyunu kendi düzeninize göre oynayabilirsiniz.

CS: GO Nedir?

Counter-Strike birçok kişi tarafından oynanan nişancılık içeriğine sahip oyunlardan biridir. Valve Corporation tarafından 2000 yılında oyun severlere sunulmuştur. Aksiyon oyunları arasında CS: GO yıllardır beğeni ile oynanmaktadır. Oyunun sevilmesi ve aşırı ilgi görmesi farklı sürümlerinin oluşmasına neden olmuştur. Oyunun en güzel yanı birçok kişi ile anlık oyun oynayabilmenizdir. Bu sayede grup arkadaşlarınızla oyunun keyfine varabilirsiniz. Oyun aşamalı olarak yeteneklerle donanmanızı sağlar. Bu oyunu daha çekici bir hale dönüştürür. Oyundaki yeteneklerinize öre rakiplerinizin belirlenmesi oyunun en önemli avantajları arasında yer alır. Grafik tasarımı ile gerçekçi bir oyun imkânı sunmaktadır. Kesin nişancılarla dolu oyunda başarısız olduğunuzda vurularak ölebilirsiniz. Oyunu detaylı öğrendikten sonra oynamak daha pratik hale gelecektir. Acemi oyuncularda oyun biraz karışık ve zorlayıcı olabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap