İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Tekken 7 Merakla Beklenen Yeni Karakter

Tekken 7 Merakla Beklenen Yeni Karakter

578ddf2d18c773124c7a0181

24 Mart Tarihinde Tekken 7 için özel bir karakter yayınlanacak, Oyuna Fahkumram isminde yeni bir karakter ekleneceği tahmin ediliyor.

Oyun dünyasında bir hayli hayran kitlesine sahip olan en önemli serilere sahip Tekken birçok oyuncunun en sevdiği oyun serilerinden birisidir. Serinin son oyunu Tekken 7, 2015 yılında piyasaya sürülmüştü. Bandai Namco’nun geliştirdiği Tekken 7, 5 yıllık süreçte yaklaşık 6 milyon satış rakamına ulaştı. 

Sürekli yapılan güncellemelerle birlikte oyuncu hayranlarını aktif tutmaya çalışan Bandai Namco’nın geliştirici ekibi oyunda yeni bir DLC karakteri eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Fahkumram ismindeki DLC karakteri 24 Mart 2020 tarihinde tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Fahkumra’ı karakteri incelediğimizde Muay Thai dövüş sanatlarında uzmanlaşmış bir özellikle karşılaşıyoruz. Özellikle dirsek , yumrukları, diz saldırıları ve hızlı vuruşlarla etkili olabilen karakter rakibini yenme konusunda oldukça başarılı görünüyor. Fahkumram, birçok Tekken hayranının favori dövüş karakteri olabilir.

Güncellemenin detayları henüz paylaşılmadı. Detayların ise 23 Mart 2020 tarihinde kesinleşmesi bekleniyor. Oyun şu anda PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. 3.30 güncellemesiyle birlikte oyunda ne gibi yenilikler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap