İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. CS: GO En İyi Silahlar 2022
Trendlerdeki Yazı

CS: GO En İyi Silahlar 2022

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/CS-GO-En-Iyi-Silahlar-2022.jpg

CS: GO oyunu ülkemizde ve tüm dünyada ilgi oynanan savaş oyunları arasında yer alıyor. Oyun beraberinde de cezbedici silahları karşımıza çıkarıyor. Bu bağlamda CS: GO en iyi silahlar 2022 sorgusu da arama motorlarında sıklıkla aratılıyor.

Counter Strike: Global Offensive açılımı ile CS: GO tüm dünyada yaygın olarak oynanan savaş oyunudur. Özellikle de ülkemizde cezbedici şekilde karşımıza çıkıyor. Gerek oyundaki görsellik ve canlılık gerekse de içeriğinde bulunan silahların çeşitliliği ile de ilgi çekici hale gelmektedir.

CS: GO En İyi Silahlar

Peki CS: GO en iyi silahlar hangileridir? Merak edilen sorunun yanıtı kısaca aşağıda belirtilmiştir. CS: GO en iyi silahlar 2022 hangileri diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

CS: GO oyununda bulabileceğiniz en kullanışlı ve iyi silahlar şu şekildedir;

AK47

CS: GO oyununda mevcut durumda bulunan en iyi silahlar yer almaktadır. Nitekim silah oyunda genel itibari ile yaygın olarak kullanılıyor. Silah tek şarjör ile 30 mermi tutabilme özelliğine sahiptir. Lakin silah sadece terörist Tim için geçerli olan bir silahtır. AK47 oyundaki fiyatı da 2700 Dolar civarıdır.

AWP

Oyundaki tek ve en iyi keskin nişancı silahı olan AWP birçok anlamda avantajlıdır. Lakin oyunda kullanıldığı süre boyunca oyuncuyu ağırlaştırır ve zaman kaybetmesine olanak tanır. Bu anlamda tek atışta düşmanı öldürmek en mantıklısı olacaktır.

USP-5

Terörle mücadele ekibinde yer alan oyuncular için oldukça kullanışlı bir tabancadır. Öyle ki oyunda USP-5 silahı kullanmak istiyorsanız envanterinizi USP-S ile değiştirmek durumundasınız.

Desert Eagle

Tabanca, oyundaki en iyi tabancalar arasında yer alıyor. Düşmanı kafadan vurunca yaşama şansı neredeyse yok. Benzer şekilde vücuttan 2 yerden Desert Eagle tabancası ile vurulduğunda ölme olasılığı oldukça yüksek. Sıklıkla yere yatan oyuncular için oldukça ideal bir silah tercihi.

UMP

UMP, CS: GO Silahları arasında en çok bilinen silahlar arasında yer alır. Tarama özelliğine sahip olan UMP düşük maliyeti olmasına rağmen oldukça kullanışlıdır.

CS: GO oyununda yer alan diğer güncel ve en iyi silahlar ise şu şekildedir;

  • M4A4
  • AUG
  • R8 REVOLVER
  • NOVA
  • M4A1-S
  • SG-553

Yukarıda yer alan silahlar güncel olarak CS: GO oyunundaki en iyi silahlar listesinde yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap