İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. En Çok İndirilen Mobil Oyunlar Son 10 Yıl
Trendlerdeki Yazı

En Çok İndirilen Mobil Oyunlar Son 10 Yıl

images (5)

Google play ve App Store’da bir çok oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor ve bir çok oyun sever kullanıcı tarafından oynanıyor.

App Annie, yaptığı araştırmada en çok indirilen oyunları açıkladı. Listenin başında ücretsiz mobil oyunlar listenin başını çekiyor ancak oyunların büyük çoğunluğunda uygulama içi satın alma seçenekleri mevcut.

En Çok İndirilen Mobil Oyunlar-2020

1- Subway Surfers

Subway Surfers

Tren istasyonların’ da grafiti yapmaya çalışan kahramanımız kızgın ve sinirli güvenlik görevlisine yakalanmaması için sürekli koşması lazim. En çok indirilen oyunların arasında yer alıyor. Piyasada benzer oyunları bulmak mümkün.

2- Cansu Crush Saga

Candy Crush Saga

Renkli Şeker parçalarını eşleştirip şekerleri eksilterek puan kazandığımız bu oyunda farklı tasarlanmış bölümleri sayesinde uzun süreli oynanma süreleri sağlıyordu.

3- Temple Run 2

Temple Run

Koşma oyunlarından bir tanesi olan oyunlardan birisiydi Temple Run. Hazine peşinde koşarken peşimize takılan yaratıklardan kaçtığımız Temple Run 2 listenin 3. sırasında.

4- My Talking Tom:

My Talking Tom

Söylediğimiz kelimeleri bize tekrar ederek taklit eder ve ince ve komik bir ses çıkarırdı.Tom, aynı zamanda bir sanal bebekti. Onu besliyor seviyor ve onunla oyunlar oynayabiliyorduk.

5- Clash of Clans

Clash Of Clans

Savaş kamplari kurup geliştirdiğimiz , askerler oluşturarak gelişmesini sağladığınız bu oyun sayesinde online olarak savaşma imkanı veriyor. Strateji üzerine olan Clash of Clans altın madenleri gibi ekstra özellikler sayesinde altın ve para kazanarak klaninizi geliştirmesine ve büyümesine olanak sagliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap