İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. En Popüler 5 Fortnite Görünümü 2021
Trendlerdeki Yazı

En Popüler 5 Fortnite Görünümü 2021

Fortnite_blog_featured-island-guidelines_09BR_Evergreens_Green_NewsHeader-1920x1080-935db5abdb2c9ad56fa161d37dab56c793034c79

Popüler oyunlardan Fortnite, oyuncular için çok cömert davrandı ve birçok kozmetik kaplamayı ücretsiz sahip olmanın imkanını verdi. Oyunda birden fazla ilginç tasarımlı kostümler var bunların en popüler olanlarından 5 tanesini sizler için paylaşıyoruz.

John Wick, Black Knight, Lynx, Midas ve birçok sevilen karakterlerin kostümleri var. Popülerlik ölçümlerine bakıldığında en çok karşılaşılan kostümler ile belirleniyor. Örnek olarak John Wick kostümü oyun mağazasında çok satılmıyor, bu yüzden çok kullanılmıyor.

En Popüler 5 Fortnite Kostümü

1 – Drift

Drift, hala oldukça popüler karakterlerin arasında olmayı başarıyor. Kullanıcılar karakterin görünüşünü büyük ölçüde değiştirebilirler. Bir tilki yada maskenin altında bir insan, bu sadece size kalmış.

2 – Soccer skins

Bu karakter futbol severler için oldukça eğlenceli bir kostümdür.

3 – Peely

Bu çılgın görünüm oyuncular için oldukça popüler bir kostümdür. Bu kostümün birçok çeşidi vardır. Popüler olması nedeniyle, Fortnite bu görünümü yeni kostümleri ile satmaya devam edecek. Kullanıcılar orijinal Peely, Agent Peely, P-1000, Peely Bone ve Unpeely seçebilirler.

4 – The Raven

Raven, 2018’de piyasaya sürüldüğünde herkesin sahip olmak istediği bir kostümdü. Tercih edildiği için eşya dükkanına sıklıkla geri dönüyor.

5 – Teriyaki

Balık kafasından oluşan bu kostüm oldukça nadir ve popüler bir görünümdür. Bu kostüm başarısını Fishy ordusuna ve Tiko’nun popüler şarkısı “Fishy on me” ye borçludur. Deri çeşitleri orijinal Fishstick, Triggerfish, Frozen Fishstick, Contract Giller, Atlantis Fishstick, Fishskull ve Fa-La-La-La-Fishstick’tir.

Yorum Yap

Yorum Yap