İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fifa 21 Kariyer Modu Fragmanı Yayınlandı!
Trendlerdeki Yazı

Fifa 21 Kariyer Modu Fragmanı Yayınlandı!

5c9b4-15973340320458-800

Yılın en iddialı oyunlarından olacak olan FiFA 21 çok sayıda değişiklik ve yeni özelliklerle oyun seven oyuncuları için Fifa 21 Kariyer modu fragmanı yayınladı.

EA Sports Fifa 21, yılın merakla beklenen oyunlarının başında geliyor. Dünyanın her yerinde futbol tutkunları sahaya çıkıp rakipleriyle çekişmeli maçlar yapmak için sabırsızlanıyor.

Bu yıl oyunun kapak resminin hangi yıldız futbolcu olacağı da kesinleşti. Evet o isim genç yıldız Kylian Mbappe! Oyunun hayranları artık EA’nın klasik Kariyer modunda hangi yeni özellikler ve değişiklikler yaptığını merak ediyor. Oyun yapımcıları ilk fragmanı yayınladıktan sonra internet dünyası adeta yıkıldı.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1293597915705782272

Fifa 21 Kariyer Modu yeni özellikler neler bir bakalım!

Fifa 21’de Etkileşimli Maç Simülatörü

Oyuncuların uzun süredir istedikleri özellik olan İnteraktif maç simülasyonu nihayet çıkıyor. Oyuncuların maçların kontrolünü ele alması ve aksiyona girip çıkmalarına olanak sağlayacak.

Serbest vuruş ve kart cezaları gibi önemli anlarda oyunun gidişatını değiştirebilirler, sonucu etkilemek için anında taktik değiştirebilirler.

Oyuncu Geliştirme

Yeni Oyuncu geliştirme sistemi ile bir oyuncunun becerilerini geliştirmenize olanak tanır ve yeni pozisyon eğitim sistemi sayesinde, kanat-arkadan sağ kanat oyuncuya geçiş yapmalarına olanak tanıyacak bu yeni özellik çok sevilecek.

Yeni özellik ile planlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde kontrol etmenize olanak sağlayacak.

Aktif Eğitim

Maç zindeliği ve oyun keskinliğinin kusursuz bir karışımını sağlamak için yeni bir Aktif Eğitim sistemi dahil edildi. İş programınıza, hangi günlerde dinlenmeniz gerektiğini ve hangi günlerde antrenman yapacağınızı belirlemenize olanak tanıyacak.

Aynı anda birden fazla oyuncuyu eğitmenin yanı sıra, bir oyuncunun zirvede performans gösterme olasılığının ne kadar beklendiğini gösteren yeni bir istatistik olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap