İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Android için en iyi 5 video oynatıcı uygulaması (2020)
Trendlerdeki Yazı

Android için en iyi 5 video oynatıcı uygulaması (2020)

BSPlayer-screenshot-2020-1200x600

Video izlemek günümüzde çok yayğın bir hale geldi. Birçok insan, video akış hizmeti olarak Netflix, Hulu, VRV, YouTube kullanmakta. Bununla birlikte birçok kişinin telefonlarında video dosyaları vardır. Videoları izlemek eskisi kadar zor değil artık. Çoğu video oynatıcı uygulaması, birçok video formatını sorunsuz şekilde oynatabiliyor. Bunun için piyasada birçok video oynatıcı uygulama vardır. Android için en iyi video oynatıcı uygulaması listemize bir göz atalım!

Android için en iyi 5 video oynatıcı uygulaması

Archos Video Oynatıcı

Archos, Android’deki en popüler video oynatıcı uygulamaları olarak bilinir. MKV, MP4, AVI, WMV, FLV, vb. Dahil olmak üzere çoğu video dosyası türünü ve SRT, SUB, ASS, SMI ve diğerleri gibi çeşitli altyazı dosyası türlerini destekler. 

BSPlayer

BSPlayer, çoğu video oynatıcı uygulamasından daha uzun süredir piyasada ve tüm bu zamanların en iyilerinden biri olmaya devam ediyor. Çok çekirdekli donanım kod çözme, donanım hızlandırmalı oynatma ve ağ (DLNA) cihazlarından akış desteği sunmasıyla çok tercih edilen bir uygulamadır.

MX Oynatıcı

MX Player, uzun zamandır en popüler video oynatıcı uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Diğer video oynatıcı uygulamalarının bunu yapmayı düşünmesinden çok önce daha fazla formatı destekleyerek ve aynı zamanda donanım kod çözme, donanım hızlandırmalı oynatma ve diğer bu tür özellikler gibi şeyleri ilk dahil uygulamalardan biri oldu.

VLC

VLC, sahip olması gereken video oynatıcı uygulamalarından biri olarak hızla bir isim yaptı. URL’niz varsa video akışı yapma yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi benzersiz özelliğe sahip bir uygulamadır. Ayrıca, DVD ISO’lar gibi bazı belirsiz video formatlarını da oynatabilir.

Xender

Xender, bir dosya aktarım uygulaması ve bir video oynatıcının karışımıdır. Mobil veri kullanmadan genel çevrenizdeki kişilerle müzik ve film paylaşımı yapabilirsiniz. Ek olarak, uygulama çoğu filmi ve müzik dosyasını çok fazla zorluk çekmeden oynatabilme özelliğine sahiptir ve ücretsiz bir uygulamadır.

En iyi video oynatıcı listemiz dışında birçok özellikli ve ücretli uygulama mevcuttur. Listemizi oluştururken en çok kullanılan ve sevilen uygulamalar arasından oluşturulmuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap