1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Android ve İPhone için 2021’in en iyi oyunları
Trendlerdeki Yazı

Android ve İPhone için 2021’in en iyi oyunları

mobile-games

2021, yılı mobil video oyunları için başarılı bir yıl oldu. Akıllı telefonların donanımlarının gelişmesiyle birlikte oyunların grafik bölümleri gelişmeye devam ediyor. Keyifli vakit geçirmeniz için sizlere iki büyük platformda süper mobil oyunlar öneriyoruz.

Android ve İPhone için 2021’in en iyi oyunları listesini derledik, sizlerin keyifli vakit geçirebileceğinizi ve telefonlarınızda mutlaka olması gereken üst düzey ve çoğu ücretsiz oyunların listesini makalemizde bulabilirsiniz.

2021 Yılı En İyi Mobil Oyunlar

Genshin Impact

Genshin Impact, PC ve PS4 üzerinden oynaması oldukça keyifliydi. Şimdi artık mobil cihazlarda da keyifli. Devasa bir haritada çeşitli yaratıklara karşı savaşa bileceğiniz açık dünya oyunudur. Grafik olarak tek kelimeyle süper, ancak oyunun keyfini çıkarmak için yüksek kaliteli bir telefondan oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Legends of Runeterra

Riot Games’in geliştirdiği üst düzey rakiplerle rekabet eden kart oyunudur. LoL grafiklerinden esinlenen oyun diğer rakiplerle rekabet etmenizi sağlıyor. Saldırı ve savunma üzerine bir kart oyunudur, oynarken keyif alacağınız kesindir. İndirmesi ücretsizdir.

Forza Street

Hızlı ve eğlenceli yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız Forza Street tam size göre. İndirmesi ücretsiz oyunu hemen indirip bu heyecanı yaşayın.

Civilization VI

Kendi uygarlığınızı kurmanız gereken bir strateji oyunudur. Size verilen malzemelerle kasabanızı ordunuzu kurun. Oyun ilk 60 bölüm ücretsizdir, oyunun tamamını oynamak için 21.99 euro ödemeniz gereklidir. Fiyat yüksek görünse de bu oyun bunu fazlasıyla hak ediyor.

Brawlhalla

Uzun bir süre konsollardan oynana oyun sonunda cep telefonlarına geldi. çevrimiçi rakiplere karşı savaştığımız süper bir Smash Bros oyunudur. Oldukça hızlı ve eğlenceli olması diğer platformlarda arkadaşlarımıza karşı rekabet etmemizi sağlaması bu oyunu oldukça popüler hale getiriyor. Tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

Bombergrounds: Battle Royale

Battle Royale oyunu olmasına karşı oldukça sevimli karakterler mevcut. Bombergrounds: Battle Royale küçük seviyelerde diğer 24 oyuncuya karşı eğlenceli bir savaş oyunudur. Oyundaki karakterler kedi yavruları, tavşanlar, sevimli ayılar ve daha fazlası sizlerin keyifli vakit geçirmesi için bekliyorlar. İndirmesi ücretsizdir.

Bu yazımızda sizlere Android ve İPhone için 2021’in en iyi oyunları hangileri ve bizim sizlere tavsiye ettiğimiz oyunların listesini hazırladık umarım beğenmişsinizdir.

Yorum Yap

Yorum Yap