İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun sistem gereksinimleri
  3. Gta 4 Sistem gereksinimleri nelerdir
Trendlerdeki Yazı

Gta 4 Sistem gereksinimleri nelerdir

f2afc465940cd95768227e15552c98be

gta 4 güncel sistem gereksinimleri nelerdir? Oyun kaç GB ? Ne kadar yer kaplar? Bilgisayarım oyunu kaldırır mı? Oyun sırasında sorun yaşar mıyım? Aklınızda bu tür sorular varsa cevabı bu yazımızda. Gerekli sistem bilgileri aşağıdaki gibidir.

Grand Theft Auto IV serisi oyun severler tarafından en çok beğenilen serilerden bir tanesi. Oyun akışı ve hızı görsellik olarakta oyun severlerin favori serilerinden biri olmayı başarıyor.

Niko Bellic, Johnny Klebitz, ve Luis Lopez. Üçünün ortak bir nokta olarak birleştiği bir şey var, hepside : Amerika’nın en kötü şehrinden birisinde yaşıyorlar. Evet o berbat şehir Liberty City, parası olana cennet fakirler ise tam bir cehennem.

Niko geçmişinden kaçarak kendisine hayaller şehrinde yeni bir yaşam kurma peşinde. Kayıp motorcu çetesinin eski bir üyesi olan Johnny rakip çetelerin şehrin kontrolü için tutuştuğu korkunç sokak çetelerinin bu kanlı savaşının tam ortasında buluyor. Suçun, şiddetin ve savaşın olduğu bu şehirde hayatta kalma savaşı veren bu üç kişinin yolları kesişiyor, ve bunun müthiş sonuçları olacak.

Bu full Sürüm’de Grand Theft Auto IV ile The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony Bölümleride oyun severleri karşılıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (artı Service Pack 1)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz
  • Bellek: 1.5GB
  • Grafik: 256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900
  • DirectX Version: DirectX 9.0c Uyumlu Kart
  • Sabit Disk: 22GB Sabit Disk Alanı
  • Ses Kartı: 5.1 Kanallı Ses Kartı

Yukarıdaki sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılamıyor ise oyun sırasında donma ve kasmalar meydana gelecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap