İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Ses Sorunu İPhone
Trendlerdeki Yazı

PUBG Ses Sorunu İPhone

Facebook-video-görüntü-var-ses-gelmiyor

PUBG Mobile’da çok sık karşılaşılan bu hatanın çözümünü bu yazımızda bulabilirsiniz. Son günlerde oyunda arkadaşınızla oynamak istediğinizde lobiden ses gelmez ve sesiniz karşı tarafa gitmez. Ama merak etmenize gerek yok sizlere PUBG Mobile ses sorunu, İPhone PUBG ses sorunu hatalarının nasıl çözüleceğini anlatacağız.

PUBG, dünyanın dört bir yanında sevilerek oynanan oyunların en başında geliyor ve gittikçe oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Oyun geliştiricilerin oyunu canlı tutmak için yaptıkları iyileştirmeler ve geliştirmeler oyundaki yükselişin bir parçası diyebiliriz. 2020 yılında en çok indirilen ve gelir bakımından en önde gelen battle royale oyunları sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmayı düşünmeyen geliştiriciler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. 2021 yılında pek çok yenilik ve özelikle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan PUBG, takipçileri sabırsızlıkla bu haberleri beklemeye başladılar.

Ancak her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da bazı sorunlar olabiliyor, sık karşılaşılan bu hata PUBG Mobile ses gelmiyor, PUBG Mobil ses gitmiyor hatalarıdır. Diğer mobil cihazlarda karşılaşılan bu hata iPhone PUBG ses sorunu olarak da kullanıcıların karşısına çıkmaya başladı.

iPhone PUBG Ses Sorunu Çözümü

Can sıkıcı bu hata yeni güncelleme ile düzelecektir. Ancak kesin bir çözümü olmasa da aşağıdaki adımları uygulayarak çözebilirsiniz. Destek bölümüne zamanla bu hata ile fazla şikayet mesajı giderse geliştiriciler sorunu kısa sürede çözeceklerdir. Şimdilik aşağıdaki adımlar ile kurtulabilirsiniz.

  • Oyuna giriş yapınız.
  • Oyna butonuna tıklayın.
  • Sunucunuzu Kuzey Amerika olarak düzeltin.
  • Arkadaşlarınızı kurduğunuz odanıza çağırın, lobiye arkadaşlarınız geldikten sonra sunucuyu Avrupa olarak düzeltin.
  • Sorununuz çözülecektir.

Sorun devam ediyor ise arkadaşlarınızdan böyle bir hata ile karşılaşan var mı diye sorabilirsiniz. Böylelikle sorunun sizin cihazınızdan mı yoksa oyun sunucularından mı kaynaklandığını öğrenebilirsiniz. Hata büyük bir ihtimal sunucu kaynaklı bir hatadır, düzeltilmesini beklemekten başka bir şey yapabilmeniz mümkün değildir. Bizlere yorum kısmından yazarak destek ve yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap