İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. quick connect durduruldu hatası
Trendlerdeki Yazı
aboooo

quick connect durduruldu hatası

DESTEK360
1

Öncelikle hatanın çözümünü açıklamadan önce, son günlerde kullanıcıların rastladığı bu hatanın ne olduğuna ve quick connect nedir? guick connect durduruldu hatası çözüm yollarına bir göz atalım.

Quick Connect Nedir?

Bu özellik, Bluetooth yada WİFİ Direct ayarlarına girmeden yakınlarınızdaki cihazlara daha hızlı bağlanmanıza yarayan bir özelliktir. Bu özellik Samsung Galaxy S6 telefonlarında olan bir özelliktir. Uygulama telefonlarınızda yok ise Google Play Store’dan yükleyebilirsiniz.

guick connect durduruldu hatası çözüm yolları

Hatayı alan kullanıcılarımız için aşağıda bir kaç çözüm yolu paylaşacağız. Umarım sizin için bir faydası olacaktır.

  • Ayarlar kısmından uygulamalar yöneticisine gidiniz. Hepsine tklayınız, buradan quick connect uygulamasını seçtikten sonra uygulamanın ön belleği temizle seçeneğine tıklayın. Bu yöntemle sorun çözülmedi ise ikinci seçeneği deneyiniz.
  • Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz. Eksik yüklenen dosyalarınız varsa ikinci yüklemeniz de bu dosyalar yüklenmiş olacaktır.
  • Hata devam ediyor ise en son telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeniz olacaktır. Bu işlemi yapmadan önce önemli dosya ve verilerinizi yedeklemeyi unutmayınız!
Yorum Yap

Yorum Yap