İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Şevval Şahin İnstagram hesabı
Trendlerdeki Yazı

Şevval Şahin İnstagram hesabı

5f908ca1d265a21fa0094e56

Şevval Şahin İnstagram hesabı, Katıldığı bir canlı yayın programında sunucuların soruları karşısında bir hayli zor anlar yaşayan dünya güzeli şevval şahin bir anda ülke gündemine oturmuş durumda.

Şevval Şahin Kimdir? Hayatı

Şevval Şahin, İstanbul’da 1999 yılında dünyaya geldi. Eğitimini University Of East London’da tamamlayan ünlü isim katıldığı bir güzellik yarışmasıyla adını duyurdu. Yarışmada birinci olması yanı sıra adını daha çok estetikli olmasıyla duyduk, Şevval Şahin lüks yaşantısıyla dikkat çeken Yiğit Marcus Aral ile birliktelik yaşıyor. Şevval Şahin 1.82m boyunda ve 65 kilodur.

Şevval Şahin, Miss Turkey 2018 yarışmasında birinci olmuş ve daha sonra estetik yaptırdığı öğrenildikten sonra eleştirilerin hedefi olmuştu. Eğitimini University Of Miami‘ de tamamlayan ünlü isim daha sonra Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşamaya başlamış ve gösterişli hayatıyla ilgi odağı oldu. Son olarak CNN Türk ekranlarında yayınlanan bir programda sunucuların sorularını cevaplayan Şevval Şahin birbirinden kolay sorular karşısında bir hayli terledi. Programı terk eden ünlü isim bir kaç dk aradan sonra tekrar soruların karşısına geçti. Çok basit sorular karşısında tepkisiz kalan Şevval şahin bir anda sosyal medyada tepkilerin odağı oldu. İşte Şevval Şahin sorulan sorular;

  1. Fahrettin Koca kimdir?
  2. İstiklal marşının yazarı?
  3. Türkiye’deki Coğrafi bölgeler

Bu sorular karşısında ter döken ünlü isim sosyal medyada eleştirilerin odağı oldu. Kullanıcıların merak ettiği ünlü isim Şevval Şahin resmi İnstagram hesabı adresini merak etmiş kullanıcılar için aşağıda adresini verdik, sizde bu konu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Şevval Şahin İnstagram hesabı

Şevval Şahin İnstagram Tıkla

Yorum Yap

Yorum Yap