İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android yardim
  3. Silinmiş Fotoğrafları Geri Getiren Uygulamalar

Silinmiş Fotoğrafları Geri Getiren Uygulamalar

images (4)

Herkesin sevdikleriyle, güzel anlarını, sevinçlerini, üzüntülerini, mutlu anlarini başarılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çeker. Ve o çektikleri fotoğrafları büyük bir özenle saklarlar. Peki hiç düşündünüz mü o fotoğrafların birgün yanlışlıkla silindiğini. Evet hayatta herşey mümkün, ama korkmayın silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün. İşte o silinen fotoğrafları getiricek uygulamalar.

1.DiskDigger Photo Recovery

DiskDigger

DiskDigger Photo Recovery ile yanlışlıkla silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Uygulamayı yükleyerek telefonda silinmiş fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

2.Restore image super easy

Restore image super easy

Restore image super easy uygulaması ile de o çok sevdiğiniz silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Bu uygulama ile telefondaki silinen resimlerinizi kurtarabilirsiniz.

3.RecovMy

RecovMy

RecovMy uygulaması ile silinmiş fotoğrafları geri getirme çok basit. Endişelenmeye hiç gerek yok bu uygulama sayesinde silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün.

4.Silinen fotoğrafları kurtarma

Silinen resimleri geri getirme android uygulaması ile fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getiricek uygulamalar ile fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap