İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!
Trendlerdeki Yazı

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!

5df9caa517aca90c681d2b29

GTA V’ in ücretsiz olarak piyasaya sunulmasının ardından kullanıcı sayısını ikiye katlayan ve bu amansız rekabette rakibi Steam’ e karşı büyük bir zafer kazanan Epic Games, ivme kazanan bu fırsatı sürdürülebilir bir hale getirerek uzun vadede geniş oyuncu yelpazesine sahip olmak için kolları sıvadı…

Ücretsiz vitrin üzerinden yayınlanan ve şu anlık gizemini koruyan ve sansasyonel bir etki yaratarak oyuncuların ilgisini bir kez daha çekecek olan üç farklı oyun da önümüzdeki günlerde ücretsiz olarak mağazadaki yerini alacak. Özellikle Steam üzerinde yerini koruyan ve son zamanlarda oyuncu kitlesinde kayıp yaşayan oyunlar, Rockstar Games’ in yaptığı bu akıllıca hareketi örnek alarak aynı sistemi kendileri için de uygulamaya koyuldular. Yaz ayının da yaklaşmasını fırsat veren dev oyun firmaları, Covid-19 salgınını da hesaba katarak artan oyuncu havuzunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Önümüzdeki günlerde ücretsiz olacak olan oyunların gizli kutular içerisinde yer almasına rağmen bazı veri madencileri tarafından açığa çıkarılan teorilere göre ücretsiz olarak kullanıma sunulacak olan oyunların yalnızca üçünü sizler için derledik.

Civilization IV

Son olarak V ve VI serilerinin piyasaya sunulmasının ardından Steam üzerindeki 31 TL’ lik fiyatı nedeniyle tercih edilmeyen yılların efsane strateji oyunu Civilization serisinin dördüncü oyunu için ücretsiz bir kullanım yöntemi düşünülmüş. Firaxis Games’ in en büyük yapıtlarından olan oyun, Epic Games’ in ücretsiz oyun furyasına katılarak hem oyunlarını tanıtmak hem de kaybedilen kitleyi tekrar toparlayabilmek için büyük bir fırsat.

2008 yapımı oyunda strateji yeteneklerinizle savaş bilginizi kaynaştırarak zaferlere doğru koşabilirsiniz. 21 Mayıs tarihinden itibaren ücretsiz olarak kullanacağınız Civilization IV oyunu bu süreçte tercih edebileceğiniz en eğlenceli oyunlardan birisi.

Borderlands The Handsome Collection

Steam üzerinde yer alan ve oldukça fazla bir bütçe ile kullanıma sunulan Borderlands serisi, çoğu oyuncunun göz bebeği konumunda yer alıyor. Epic Games’ in ücretsiz oyun dağıtımı kampanyasına dahil olan Aksiyon oyunu, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Steam üzerinde indirimli haliyle 124,80 TL olan oyuna ücretsiz olarak sahip olmak büyük bir avantaj olacaktır.

FPS oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan olan Borderlands, yaşattığı aksiyon dolu maceralara herkesin katılabilmesi için bedava oyun modasına uymuş durumda. 28 Mayıs tarihinde piyasaya sunulacak olan oyunu diğer oyunlarda olduğu gibi aynı işlemleri uygulayarak ücret talep edilmeden ulaşabilirsiniz.

Ark Survival Evolved

2017 yılından beri oyuncularıyla buluşan Ark, oyunlar arasında en güncel olan ve halihazırda aktif oyuncu kitlesiyle en çok rağbet görmeye aday bir oyun. Epic Games’ in oyuncu toplamak adında en büyük rakip firma olan Steam karşısında açtığı bu ücretsiz oyun yönteminde bedava olarak raflardaki yerini alacak olan oyun, arkadaşlarınızla özellikle evlerde kaldığımız bu dönemlerde kesinlikle tercih edebileceğiniz bir oyun.

Daha önceki platformu olan Steam içerisinde 77,00 TL değerindeki fiyatı çok bulunsa da Epic Games oyuncularını toparlamak için 4 Haziran tarihinde bedava olarak sunulacak. Mega indirim kapsamında yer alan oyun, kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir strateji + açık dünya oyunu. İlginizi çekebilir! Steam, En Çok Sevilen Oyunları Belli Oldu 2020

Yorum Yap

Yorum Yap