İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. En iyi mobil oyunlar 2020 güncel
Trendlerdeki Yazı

En iyi mobil oyunlar 2020 güncel

AndroidPIT-Xiaomi-Black-Shark-6700

Dünyayı etkisi altına alan covid 19 virüsü nedeniyle insanlar artık akıllı telefonlarıyla daha fazla vakit geçirmeye başlamış durumda. Buda belli bir süre sonra insanların telefonlarında canlarının sıkılmaması için oyun arayışı içine girmesine sebep oluyor.

Bizde bu zor zamanlarda oyun severlerin akıllı telefonlarında oynayabileceği birbirinden güzel 5 mobil oyun tavsiyesinde bulunacağız.

Destek360 ekibi olarak mobil cihazlarda oynaması birbirinden eğlenceli oyunları araştırdık ve sizlere bir liste hazırladık. Hiç vakit kaybetmeden bu zor zamanlarda evlerimizde canımızın sıkılmadan oynayacağı 5 mobil oyun tavsiyelerimize bakalım.

1. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS-PUBG

Çıktığı günden itibaren dünyayı kasıp kavuran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pubg Mobile listemizde birinci sıradan giriyor. Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur.

2. Brawl Stars

Oynaması çok zevkli bir oyun olan Brawl Stars basit ve kullanması çok bir mobil oyundur kolaydır. Mobil cihazlarımızda fazla yer kaplamaz. Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.  Tek oyunculu ve Çok oyunculu oyun olarak oynanabilmektedir.

3. Subway Surfers

Tren istasyonlarına ve metro raylarında duvarlara yazı yazarken bekçi ve köpeğinden kaykayıyla kaçarak ödül ve altın toplayarak yüksek skor yapmaya dayalı çok eğlenceli bir oyundur. Subway Surfers, 2013 yılında çıkmış spor-aksiyon türü Android ve İos platformlarında oynanabilen geniş tabanlı bir video oyunudur. Oyun tek oyunculu olarak oynanmaktadır.

4. Temple Run

Oyunda sürekli koşmaya, zorlu köprü ve engelleri aşmaya çalışmaya hazırmısınız. Hızlı olmalısınız yoksa arkanızdan koşan yaratıklara yem olabilirsiniz. Temple Run, Imangi Studios şirketinde Keith Shepherd ve Natalia Luckyanova tarafından geliştirilmiştir. Oyuncu tapınaktan bir idol çalmaya çalışan ve “şeytani maymunlar”dan kaçması gereken bir kâşif rolündesiniz.

5. Fruit Ninja

Fruit Ninja, Halfbrick Studios tarafından geliştirilen mobil tabanlı bir video oyunudur. Oyunun amacı gelen meyveleri parmakla kesmektir. Ama dikkatli olmanız gerekmektedir, meyveler yerine bombaları keserseniz oyunun sona ermesine neden olur.

Listemizi beğendiyseniz yorum ve beğeni yapmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap