İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant’ın yeni güncellemesi kullanıcıları üzdü
Trendlerdeki Yazı

Valorant’ın yeni güncellemesi kullanıcıları üzdü

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/03/EVqUMe6XYAAdthg.jpg

Valorant’ın yeni güncellemesi kullanıcıları üzdü. Geçtiğimiz zamanlarda Riot şirketi herkesin severek oynadığı Valorant oyunu için yeni bir güncelleme yayınladı. Riot ekibinin yayınladığı bu 2.05 güncellemesi ile oyunda bulunan hatalar düzeltildi.

Bunun yanında oyuna yeni özelliklerde eklendi. Ancak oyunu güncelleyen kullanıcılar oyuna girmede sorun yaşamaya başladı. Bu hata hakkında Riot Games hala bir açıklama yapmadı. Peki, bu hata nedir? Çözümü nasıldır? Gelin birlikte bakalım.

Yeni güncelleme ile gelen düzeltmeler

Valorant’ın yeni güncellemesi ile kullanıcılara birçok özellik sunuldu. Bu özelliklerden en önemlisi oyundaki sohbet bölümündeki argo kelimelerin engellemesiydi. Bunun yanında oyunda bazı karakterlerde ve silahlarda denge değişiklikleri yapıldı.

Valorant’ın yeni güncellemesi ile hangi hatalar ortaya çıktı

Riot Games’in yaptığı bu güncelleme ne kadar oyuncular için iyi olsa da bu güncellemenin oyunculara büyük bir zararı da oldu. Bu güncelleme ile oyunun düzgün çalışmasını engelleyen bazı kritik hatalar meydana geldi. Bu hatada kullanıcılar asla bir hata mesajı almadı. Kullanıcıların aldığı hata mesajı ise oyuna girmek için tıkladıklarında oyun hiç açılmamasıydı. Oyun ne hata mesajı veriyor ne de açılıyordu. Oyundan hiçbir tepki gelmiyordu.

Yukarıda söylediğimiz hatanın yanında Valorant oyununda bir hata daha bulunuyor. Oyunu oynayan kullanıcıların söylediklerine göre oyunda görev yöneticisi de açılmıyor. Hal böyle olunca kullanıcılar bu 2 hatadan kaynaklı olarak oyunu oynayamıyorlar. Peki , bu hatanın çözümleri nedir?

Hatanın çözümü nedir?

Riot Games şirketi bu hata hakkında hala bir açıklama yapmadı. Hatanın nasıl çözüleceği konusunda hala net bir bilgi yok. Ancak oyunu oynayan kullanıcılar oyunun çözümünü buldular.  Oyuncuların söylediklerine göre Vanguard dosyasını silip bilgisayara yeniden yüklemek. Bu çözüm birçok kişinin oyuna sorunsuz girmesini sağladı.

Elbette bu sorun sadece belli bir bölgede görülmedi. Bu yüzden Riot ekibinin bu konu hakkında acilen bir açıklama yapması gerek. Çünkü bütün kullanıcılar yukarıda söylediğimiz çözüm yöntemini kullanarak hatalarını düzeltemiyorlar. Çok yakın bir zamanda ekin bu konuda bir açıklama yapması, gerekirse bu hatayı düzeltecek yeni bir güncelleme paketi yayınlaması gerekiyor. Yoksa bu hata kolay kolay düzelmeyecekmiş gibi geliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap