İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Yeni Skinler
Trendlerdeki Yazı

Valorant Yeni Skinler

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/07/6e4cb64d55f5f94f5ddcbd6088f3a2d8.jpg

Tüm dünyayı kasıp kavuran fps türündeki oyun Valorant, sadece oynanış mekanikleriyle değil sunmuş olduğu eğlenceli içeriklerle de oyuncuların dikkatini çekmektedir. Fps türü gereğince oyun bol miktarda silah içermektedir. Riot Games şirketi sunmuş olduğu Valorant yeni skinler ile birlikte silahların renklerini değiştirmekte ve eklenen animasyonlarla daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Bıçak skinler de oldukça başarılı animasyonlara sahiptir. Bu tür yenilikler oyunun devamlılığını sürdürmesi ve verdiği keyif açısından çok önemlidir.

Birçok e-spor takımı bulunan oyun, profesyonel arenalarda da boy göstermekte ve oyuncuların ilgisini üzerine çekmektedir. Valorant skinler konusunda oyuncularını üzmez ve düzenli aralıklarla güncellemeler yapar. Bu güncellemeler, birçok silah türüne gelen yeni skin paketlerini ve bıçak skinlerini içerir.

Valorant Yeni Gelen Skin Paketi

Valorant yeni skinler neler sorusunun cevabı geçen haftalarda Valorant resmi hesabı tarafından verilmişti. Twitter üzerinden yapılan açıklama da oyuna gelecek olan yani skin paketinin ismi de belirtilmişti. Oyuncuların ilgisini çeken bu paket, Origin ismiyle hizmete sunulacaktır. Oyun bünyesinde, güzel ve keyifli bir kullanışa sahip birçok skin içermektedir. Örneğin yağmacı, asil, delipop, ejder ateşi ve prizma gibi oyuncuların sıkça tercih ettiği skinler de kullanılabilmektedir. Genellikle oyuna para yatırılarak veya birtakım görevler sonucu elde edilen puanlar aracılığıyla bu skinler’e sahip olunabilmektedir. Ödenen bedel karşılığında kullanıma açılan bu skinler, oyuncuya oyun keyfi ve eğlence artışı sağlamaktadır.

Origin Skin Paketinin İçeriği

Oldukça havalı duran bu skinler, sadece belirli silahlara gelmektedir. Şuan için yapılan açıklamada sadece dört silaha ve bir de bıçağa ekleme yapılacağı söylenmişti. Vandal, bucky, frenzy ve operetor silahlarına gelecek olan Origin skini, bıçak temasına da yeni bir soluk getirecektir. Ayrıca bir animasyon içeren bu paket yeşil renk ağırlıklı olacaktır. Yuvarlak şekli, Origin skin paketi üzerinde hakim bir yapıya sahip olmaktadır. Açıklanan bu bilgiler doğrultusunda ve yayınlanan görseller sonucunda, milyonlarca Valorant oyuncusu bu skin paketini beğenmişe benziyor. Tabi ki de bu kadar fazla kullanıcı içerisinde beğenmeyenler de olacaktır. Ancak onların beğeneceği renkler ve animasyonlar içeren paketler de elbet oyuna dahil edilecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap