İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Android için En İyi 5 Müzik Çalar Uygulaması
Trendlerdeki Yazı

Android için En İyi 5 Müzik Çalar Uygulaması

Günümüzde bir çok kişi Spotify, Google Play Müzik veya Apple Music gibi müzik akışı uygulaması kullanmakta. Telefonunuzda müzik koleksiyonunuz varsa ve müzik çaları'nızı beğenmiyorsanız sizin için, Android'deki en iyi müzik çalar uygulamaları listemize bir göz atın!

Müzik-çalar

Dünyada insanlar bir yere giderken, spor yaparken, çalışırken müzik dinleme ihtiyacı duyarlar, bu ihtiyaçlarını gidermek için bazı çeşitli çok sayıda müzik uygulaması mevcuttur, ücretli ve ücretsiz. Bizde Android için en iyi beş uygulamayı seçtik, ücretli ve ücretsiz olarak.

Günümüzde bir çok kişi Spotify, Google Play Müzik veya Apple Music gibi müzik akışı uygulaması kullanmakta. Telefonunuzda müzik koleksiyonunuz varsa ve müzik çaları’nızı beğenmiyorsanız sizin için, Android’deki en iyi müzik çalar uygulamaları listemize bir göz atın!

  1. AIMP
  2. BlackPlayer EX
  3. jetAudio HD
  4. PlayerPro
  5. Poweramp

AIMP

Fiyatı: Ücretsiz

Kaliteli ve oldukça güçlü bir müzik uygulaması. FLAC, MP3, MP4 ve diğer müzik dosyası türlerini destekler. Temanız da bir takım özelleştirme seçeneği mevcut. Uygulamanın basit bir kullanıcı arayüz teması mevcut. Uygulamanın masa üstü versiyonu da mevcuttur.

BlackPlayer EX

Fiyatı: 3.29 $ / Ücretsiz

Uygulama basit ve zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Ücretli olduğu için reklam görme derdiniz olmaz. Bütün müzik dosyalarını destekler ve ücretsiz sürümü de mevcuttur.

jetAudio HD

Fiyatı: Ücretsiz / 3,99 $

jetAudio HD, kullanıcıların uzun zamandır bildiği kullanışlı bir uygulamadır. Çoğu müzik uygulamasından daha iyidir ve yeterli özellikleri bulundurur. Herkesin kullanabileceği basit bir ara yüze sahiptir. Bas güçlendirme MIDI oynatma gibi basit efektleri içerisinde barındırır. Ücretli sürüm ve ücretsiz sürüm aynı özelliklere sahiptir, Ücretli sürüm reklamları kaldırır ve tema özelleştirme sağlar.

PlayerPro

Fiyatı: Ücretsiz / 4.99$

PlayerPro Music Player uygulaması bilinmesi gereken bir müzik uygulaması olması gerekirken çoğu kullanıcı bilmez. Çok daha fazla özelleştirmeye ve kolay, kullanışlı bir arayüze sahiptir.Video oynatma desteği, Android Auto desteği, çeşitli ses efektleri, müzikleri atlamak için telefonu sallama özellikleri de mevcuttur. Favori uygulamalarınız dan biri olabilir.

Poweramp

Fiyatı: Ücretsiz / 3.99$

Poweramp uzun yıllardır bir çok Android kullanıcısı tarafından sevilen ve kullanılan bir uygulamadır. Google Play Store’dan indirebileceğiniz çok şık temalara sahiptir. Hızlı, verimli oynatma ve basit bir kullanıcı dostu temaya sahip bir müzik uygulamasıdır. Android Auto ve çeşitli özelleştirmelere sahip bir uygulamadır.

İlginizi çekebilir! Yeni çıkacak 10 harika Android oyunu (2020)

Yorum Yap

Yorum Yap