İlginizi Çekebilir
0xc00007b-hatasi-cozumu-1571504376
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. pubg hesap silme
Trendlerdeki Yazı

pubg hesap silme

DGHFHF

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bilinen adıyla PUBG çıktığı ilk günden beri dünya genelinde birçok oyuncunun beğenisini kazanmıştır. Yapımcılar bir çok kullanıcıyı ve sistem gereksinimlerini de düşünmüştür. PUBG, PUBG Mobile, PUBG Mobile Lite olmak üzere versiyonlarıyla her kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.

Oyun sürekli geliştirilmekte ve oyuncuların sıkılmaması için yeni eklentiler, haritalar ve modlar eklenmekte. PUBG, çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100 adet oyuncunun 4’lü gruplar halinde bir kargo uçağının içinde seçilen haritada bölgelere atlayarak kendilerine silah ve cephane toplayarak rakiplerini imha ederek hayatta kalan son kişi olmayı başarmaları gerekmektedir.

Harita zamanla küçülerek oyuncuların birbirine yaklaşmalarını sağlar, ve oyuncular rakiplerini saf dışı bırakarak zafere gitmeyi amaçlar. Bazı uzmanlar bu oyunun gelişim çağındaki çocuklar için uygun olmadığını söylemiştir, ve bazı ülkelerde oyun geçici süre yasaklanmıştır.

PUBG hesabımı nasıl silerim?

Oyun her ne kadar popüler olsa da bazı oyuncular oyundan sıkılıp yada oyun başında çok vakit geçirdiklerini düşündükleri için hesabını silmek isteye bilir. Bu yazımızda kullanıcıların merak ettiği bir soruyu cevaplıyoruz. pubg hesap silme, pubg hesabımı nasıl silerim, pubg hesap sil gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda.

Hesabınızı silmeden önce bazı önemli uyarıları hatırlatalım.

  • Hesabınızı sildikten sonra hesabınızı tekrar açamazsınız.
  • Hesap silme işleminden sonra oyun içerisinde yüklü olan harcamaları ve ücreti geri alamazsınız.
  • Hesap silindikten sonra Steam Cüzdanınızdaki kalan parayı kullanamazsınız.
  • Hesapla birlikte profilinizde silinicektir.
  • Hesap silme işleminden sonra aynı kullanıcı bilgileriyle giriş kimliği oluşturamazsınız.

Hesabınızı silmek için Steam Müşteri Merkeziyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap