İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Lite APK – 2021
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Lite APK – 2021

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/pubg-lite.jpg

PUBG Mobile Lite, geliştiricileri düşük özelliklere sahip telefon kullanıcıları için piyasaya sürüldü ve minimum cihaz gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Sorunsuz çalışması için ihtiyaç duyulan 600 MB boş alan ve 1 GB RAM olması yeterlidir.

PUBG Mobile Lite APK en son sürümü olan 0.21.0, geliştiriciler tarafından kısa süre önce piyasaya sürülmüş ve oyuncular için iyi bir oyun deneyimi sağladı. Son sürümü indirmek için Google Play Store giriş yapabilirsiniz.

https://twitter.com/PUBGMobileLite/status/1384437500316368896

Kullanıcılar isterlerse oyunun resmi sitesinde bulunan APK indirme bağlantısını kullanabilirler. Bu yazımızda PUBG Mobile Lite 0.21.0 sürüm güncellemesini APK dosyası yardımıyla indirmek için adım adım anlatıyoruz.

APK Dosyasını Kullanarak PUBG Mobile Lite 0.21.0 İndirme

Kullanıcılar, dosyayı kullanarak en son PUBG Mobile Lite 0.21.0 sürümünü indirip yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

Adım 1: PUBG Mobile Lite resmi sitesine gitmek için bağlantıya tıklayın. LİNK

Adım 2: Daha sonra kullanıcılar APK indir düğmesine tıklayarak APK dosyası indirme işlemini başlatabilirsiniz. Cihazınızda 610 MB boş alan olması gereklidir, boş alan yok ise indirme başlamayacaktır.

Adım 3: APK dosyası indirildikten sonra kurabilirsiniz. İlk defa kurma işlemi yapıyorsanız hata ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için bilinmeyen kaynaktan yükle seçeneği kullanılabilir.

Adım 4: Kurulum tamamlandıktan sonra PUBG Mobile Lite 0.21.0 güncellemesi denenebilir.

İndirme ile ilgili bir sorun yaşarsanız bizlere yorum kısmından yazarak destek alabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Nedir?

Geliştiriciler, mobil cihaza sahip olan bütün kullanıcıları hedefleyerek, düşük sistem özelliklerine ihtiyaç duyan bir sürüm olarak PUBG Mobile Lite‘ı piyasaya sürdü. Ve bu sürüm ile PUBG, oyuncu kitlesini ikiye katlayarak en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini aldı. Yapılan güncellemeler ve özel gün etkinlikleri ile oyunu hep canlı tutmayı başardılar.

Yorum Yap

Yorum Yap