İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: Şekilli İsim Nasıl Yapılır 2020
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: Şekilli İsim Nasıl Yapılır 2020

unnamed

PUBG Mobile Şekilli İsim Nasıl Yapılır 2020 sembol ve şekilli yazı tasarımlı isimler, oyuncunun PUBG Mobile‘da öne çıkmasını sağlar. Oyuncular isimlerine sembol yada çeşitli yazı tipi eklemek için kullanabilecekleri çeşitli web siteleri vardır.

Mobil platformlarda battle royale oyunları hakkında konuşulduğunda, akla ilk gelen oyunlardan biri PUBG Mobile‘dır. Bunu kanıtlayan en büyük neden Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilmesi oyunun ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

Oyuncunun adında bir sembol yada benzersiz bir yazı tipi olması, oyuncuyu kalabalıktan ayırır. Özel semboller ve şekilli yazı tipleri doğrudan klavyede bulunmadığı için bunları PUBG Mobile’da adınıza eklemek zor olabilir. Bu makalemizde oyuncuların isimlerine semboller ve çeşitli yazı tiplerini nasıl ekleyeceklerini göstereceğiz.

PUBG Mobile’da isim sembolleri nasıl yapılır?

Önceden’de belirttiğimiz gibi şekilli yazı ve semboller normal klavyede mevcut değildir. Oyuncular bu isim ve sembolleri elde etmek için bazı web sitelerini kullanmak zorundadır.

1. Fancytexttool.net

Bu site oyunculara isimlerini özelleştirme imkanı tanır . ayrıca adlarına ekleyebilecekleri bir dizi sembolde sağlar.

2. Lingojam.com

Lingojam, Fancytexxtoll’a oldukça benzer yanları vardır, ancak yazı tipleri websitesinde bulunanlardan farklıdır. Oyuncuların sonucu almak için bir ad girmeleri gerekir.

3. Nickfinder.com

Nickfinder, yazı tipini değiştirmek için bir araca sahip ve oyunculara seçebilecekleri çeşitli semboller ve simgeler sunar.


PUBG Mobile’da adınızı nasıl değişirsiniz?

  1. Karar verdiğiniz adı yada sembolü kopyalayın.
  2. Envantere gidin adını değiştire tıklayın.
  3. Kullan’ı tıklayın ve kopyalanan şekilli adınızı metin kutusuna girin ve Tamam tuşuna basınız.
Yorum Yap

Yorum Yap