İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile UC Kodu 2022
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile UC Kodu 2022

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/05/PUBG-Mobile-UC-Kodu-2022.jpg

PUBG Mobille oyunu beğenerek oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Çağımız teknoloji çağı olması ile mobil oyunlara ilgi giderek artmaktadır.  PUBG oyununun amacı hayatta kalabilme üzerine kurulmuştur.  Bu sebeple kullanıcıların özelliklerini arttıran çeşitli kodlar bulunur. Bu sayede oyuncu karakterine özellik katarak oyunda başarıyı hedefler. PUBG mobile UC kodu karaktere özellik katabilme adına kullanılan kodlardır. UC PUBG oyununda kullanılan para birimi olarak bilinmektedir. Oynadığınız karakterin kostümünden karakter özelliklerine kadar her şey UC ile temin edilmektedir. UC kodları ücretsiz olarak karakterinize özellik katmanıza yarayacak kodlardır. Bu yüzden oyuncular için önemi büyüktür.  Bu kodlar sayesinde neredeyse yenilmez olmak mümkündür.

UC Kodu ile Karakterine Özellik Kat

PUGB mobile UC kodu 2022 yılında da ücretsiz şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Oyuncuların oyun özelliklerini katlamaya yarayan kodlar kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Normal şartlarda UC para birimleri oldukça pahalıya satın alınmaktadır. En ucuz UC birimi on beş Türk lirasına gelmektedir. Oyuncular karakterlere çeşitli özellikler vermek için para harcamadan UC kodundan faydalanmaktadır.  UC ile karakterinize kıyafetler satın alabilir, çeşitli silahlarla donatabilirsiniz. Mağaza bölümünde birbirinden etkileyici özellikler bulunmaktadır. Oyuncu elindeki UC miktarına göre çeşitli kostüm ve silahlar satın alabilmektedir. Sürekli aynı kıyafet ve silahlarla oyun oynamak oyuncunun oyundan zevk alamamasına neden olabilmektedir. Bu nedenle oyuna farklılık katmak açısından UC birimi mağaza alışverişine imkân tanımaktadır.

Ücretsiz UC Kodu Tanımlama

Bedava PUGB mobile UC kodu sayesinde pek çok oyuncu hiçbir ücret ödemeden oyununa renk katabilmektedir. Elbette ki UC kodlarının güncelliğini koruması son derece önemlidir. Güncel olmayan kodlar geçersiz olabileceğinden işe yaramaz durumda olacaktır. Bu yüzden oyuncular güncel durumlara dikkat etmektedir. UC kodu kullanmak çok kolaydır. Ücretsiz güncel UC kodunu PUGB resmî WEB sitesine girerek tanımlamanız gerekir. WEB sitesinde kullanıcı girişi yaptıktan sonra EPIN yazan kısma gelin. Burada çıkan ekrana kodu giriniz. Ardından OK tuşuna basın. Bu işlemden sonra UC kodunuz hesabınıza tanımlanacaktır. Kodun sağlamış olduğu UC birimleri ile mağazadan karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Sizde PUBG mobile UC kodu almak istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap