İlginizi Çekebilir
DGHFHF
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Getir Yemek İndirim Kodu 2022
Trendlerdeki Yazı

Getir Yemek İndirim Kodu 2022

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/05/Getir-Yemek-Indirim-Kodu-2022.png

2015 yılında kurulan Türkiye’nin alanında en iyisi sitesi olan Getir, yemek siparişleriniz ve market harcamalarınızı evinize kadar getiren mükemmel bir proje. Sadece ülkemiz de değil 2021 yılı itibariyle yurt dışında da kullanılmaya başlayan proje oldukça başarılı bir şekilde ilerlemekte. Sizler için bu kadar popüler ve çok kullanılan uygulama olan Getir firmasına ait kampanya ve haberleri bir araya getiriyoruz.

Getir Yemek İndirim

Getir yemek indirim kodu ve kampanyalarını paylaşımımızın detayından ulaşabilirsiniz. Popüler bir uygulama olduğundan sık sık kampanya yaparak kullanıcılarına indirim sağlamaktadır. Firma yemek dışında farklı alanlarda da hizmet vermeye başladı. Araç özelliği de kolayca araç kiralayabilir, getiriş özelliğiyle de ücretsiz ilan vererek iş ilanı yayınlayabilir veya iş arıyorsanız kolayca iş bulabilirsiniz.

Getir Yemek İndirim Kodları

Getir Yemek İndirim Kodu

Getir firması; getir yemek, getir su, getir çarşı ve getir büyük olmak üzere çeşitli seçeneklerle hizmet vermeye devam etmektedir. firma ilk üyelik ve önemli günlerde kampanyalar yapıyor. Sizler için şuan aktif kampanyaları paylaşacağım.

Getir İlk Siparişe Özel İndirim

Getir firması üye olup yapacağınız ilk siparişe özel 20 TL indirim veriyor. Yapmanız gereken oldukça basit sisteme üye olduktan sonra ilk siparişinizi verirken kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Getir Müdavim İndirimi

Uygulama üzerinden Müdavime dahil olan geçerli restoranlardan yapacağınız alışverişlerden ücretsiz bir yemek kazanabilirsiniz. Getir yemek indirim kodu ile yapmanız gereken kampanya dahilindeki restoranlardan alışveriş yapmak. Yapacağınız alışverişler hesabınıza kaydolmakta ve her yaptığınız 3 alışveriş için ücretsiz 1 alışveriş hakkı kazanırsınız.

Getir 30 TL’ye 15 TL İndirim Kodu

Getir yemek indirim kodu 2022 arayanlara özel bir kampanya Getir 30 TL’ye 15 TL İndirim kampanyasıdır. Hesabınıza bur şekilde bir kampanya tanımı varsa sizlerde hemen en az 30 TL‘lik bir alışveriş yaparak 15 TL indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Getir Her Siparişte 25 TL İndirim Kampanyası

Yapacağınız her siparişte 25 TL kazanabileceğiniz bu kampanya ile restoranların geçerli alt limit üzerine çıkmanız durumunda 25 TL indirim kazanacaksınız. Örneğin kampanya geçerli restorandan yapacağınız 60 TL alışveriş için 35 TL ödeme yapacaksınız.

İlginizi Çekebilir Getir Geçersiz Promosyon Hatası

Yorum Yap

Yorum Yap