İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Tango Hesap Silme – 2021
Trendlerdeki Yazı

Tango Hesap Silme – 2021

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/05/tango.jpg

Tango hesap silme nasıl yapılır, Tango hesap silme linki, Tango hesabı kalıcı olarak nasıl silinir merak eden kullanıcılar için rehber niteliğinde bir yazı hazırladık. Aşağıdaki adımları takip ederek sizlerde Tango hesabınızı silebilirsiniz.

Tango, bağımsız bir görüntülü arama ve SMS chat uygulamasıdır. 2009 yılında 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden görüntülü görüşme desteği vermeye başlamıştır. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı kullanıcılar hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar, sizlere en kısa yoldan hesabınızı nasıl silebileceğinizi anlatıyoruz.

Tango Hesabı Nasıl Silinir ?

Bazı uygulamalara çok kolay üye olabilirken, silmek istediğinizde bazı zorluklar çıkartabiliyorlar. Ancak Tango uygulamasında hesabınızı silmek oldukça basittir. Sizlere verdiğimiz adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz.

Tango hesap silme işlemlerini başlatmak için Linke tıklayarak Tango resmi sitesine gidiniz.

  • Resmi siteye gittikten sonra profil sayfanızı açın.
  • Daha sonra Ayarları Açın.
  • Hesap ayarlarınızı girin.
  • Hesabı Sil butonuna tıklayın.
  • Daha sonra hesabınızı silme sebebini seçin ve onaylayın.
  • Hesabınız incelendikten sonra silme işlemleri başlayacaktır.

3 gün içinde hesabınız bloke olacaktır ve 17 gün içerisinde silinmiş olacaktır. Ancak hesabınızı silmekten vazgeçtiniz, 17 gün içerisinde tekrar sisteme giriş yaparak deactive durumunu active yaparak hesabınızı tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap